full page

Опис тканин


Бавовна.
Опис:

Бавовна дуже міцний, стійкий до розриву і стійкий відносно високих температур матеріал. Відмітна ознака бавовни - висока вологоємність. Вона може вбирати до 20% вологи від власної ваги і при цьому не здається вологою, при усмоктуванні до 65% від власної ваги не виділяє вологу. При цьому бавовна повільно сохне.

Завдяки мерсеризації бавовні надають легкий блиск, стійкість до розривів і ще більш високу здатність до вбирання вологи.

Бавовняні тканини погано зігрівають. Однак за рахунок ворсування здатність до збереження тепла підвищується.


Еластан (Лайкра).
Опис:

Найголовніша властивість - це еластичність. Еластан дуже добре розтягується, він еластичний, це зрозуміло навіть з назви. Він може розтягуватися, в 6-8 разів перевершуючи початкові розміри, при цьому відмінно повертається в початковий стан без втрати якості матеріалу. Саме тому лайкру ми так часто зустрічаємо на етикетках жіночих панчох (які завжди повинні добре тягнутися і красиво облягати ноги), брюк, кофтинок, водолазок, спідниць, білизни, що тягнеться, ночнушек, купальників, загалом, всіх стрейч речей.

Еластанове волокно не мнеться (перешкоджає утворенню складок і інших зім'ялостей), легко переться, добре зберігає форму, стійке до дії хлорованої води, а також забруднення.


Лакоста.
Опис:

Лакоста - це трикотажна тканина, виконана зі стовідсоткової бавовни підвищеної якості за допомогою спеціального піку-переплетення (одного з його видів). Саме такі тканини застосовуються для пошиття одягу знаменитого дорогого бренду Lacoste, які винайшов на початку минулого століття відомий тенісіст з однойменним прізвищем. Дуже рідко в матеріал можуть бути додані інші волокна, наприклад, віскоза, поліестер або еластан, але в самій незначній кількості (десь близько 2%).

Ще одна поширена назва матеріалу - французький трикотаж (тенісіст, який його придумав, французом був). З нього шиють найрізноманітніші речі, але найпопулярнішими протягом вже багатьох років залишаються сорочки (в тому числі сорочки-поло), футболки, водолазки, сукні, а також різний спортивний одяг, який також підійде і для повсякденного носіння.


Більше інформації на основній
версії сайту >>